Районна газета

ПРАЦІВНИКИ ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Традиційно, третьої неділі червня своє професійне свято відзначають люди, що обрали для себе найповажнішу і найвідповідальнішу професію — медичні працівники

Як часто саме від їх професіоналізму, відповідальності і гуманізму залежить життя людини. А ще — від їх чуйності і милосердя. І щороку, в день професійного свята, вони чують щирі слова подяки на свою адресу від вдячних пацієнтів та визнання своєї нелегкої, але такої необхідної щоденної праці.

На Липоводолинщині медиків поважають і цінують. Як свідчення цієї поваги — урочисті заходи, які традиційно відбуваються у нашому районі напередодні свята. Цей рік не став виключенням. Велика святкова програма, адресована липоводолинським медикам, відбулася у комунальному закладі «Липоводолинський районний будинок культури».

Теплі, щирі слова привітань лунали від представників влади району — голови райдержадміністрації Івана ЯРЕМЕНКА та голови районної ради Віктора ЛИТВИНЕНКА на адресу лікарів та медичних сестер, фельдшерів та всіх працівників медичної галузі району. За традицією, кращих представників галузі вітали та нагороджували грамотами.

Творчі колективи Липоводолинського району доклали всіх зусиль, аби створити гарний святковий настрій усім, хто завітав на свято — гарні душевні пісні та яскраві танцювальні композиції, які вони представили на розсуд глядачів не залишили байдужими нікого.