Районна газета

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ВОЇНИ-ЗАХИСНИКИ, ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ І ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ - ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

День Збройних сил України - це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі є суверенною та  незалежною

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни.

Сучасні Збройні Сили України - це заслуга тих, хто щоденно робить свій внесок у розвиток війська: захищаючи державні кордони на передовій, підвищуючи свою майстерність на військових полігонах, працюючи на підприємствах оборонної галузі.

Загартовані в запеклих боях на східних рубежах професіоналізм, патріотизм та незламність духу наших воїнів стали прикладом честі і символом мужності для кожного українця.

Дорогі військовослужбовці, я захоплююся Вашою відвагою та самовідданістю і бажаю Вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я  та  звершення всіх ваших мрій і побажань.

Слава Вам і слава Україні!

З повагою

голова Липоводолинської районної державної адміністрації                           Іван ЯРЕМЕНКО