Районна газета

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ «ХОРОЛ» НА СІЧНЕВІЙ СТОРІНЦІ НАСТІННОГО КАЛЕНДАРЯ

До 30-ї річниці Незалежності України, яку наша держава відзначатиме у 2021 році, управлінням культури Сумської обласної державної адміністрації презентовано памятний календар присвячений цій події.

Аматорські народні колективи, художні полотна Марії Примаченко та Сергія Васильківського, великодна та етнографічна експозиції,  музей горюнської культури та пам’ятник Великому Кобзареві, майстер-клас народної умілиці, науково-культурний проєкт та культурно-мистецька виставка - таким є наповнення сторінок настінного календаря.

Відкриває календар аматорський народний вокальний ансамбль «Хорол» Центру культури і дозвілля Липоводолинської селищної ради. Його фото на першій, січневій сторінці, пам’ятного видання.

СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРЕДСТАВИВ КОЛЕКЦІЮ НОВОРІЧНИХ ЛИСТІВОК

За інформацією Управління культури Департаменту культури, інформаційної політики та туризму облдержадміністрації, листівки на різдвяно-новорічну тематику з фондового зібрання краєзнавчого музею використовуються при створенні тематичних виставок і є справжньою їх окрасою

В українських листівках початку ХХ століття найпопулярнішою була тема Різдва. Масовий випуск новорічних листівок почався  в 1950-х рр. Їх друк здійснювало поліграфічне підприємство «Держзнак». В Україні друк листівок здійснювали Державне видавництво образотворчого мистецтва і музичної літератури УРСР,  «Радянська Україна» та ін.

ДЛЯ ДІТЕЙ СУМЩИНИ ТЮГ ПІДГОТУВАВ АКТУАЛЬНУ ІНТЕРМЕДІЮ ЩОДО ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Обласний Департамент культури, інформаційної діяльності та туризму спільно з закладами культури області продовжують тему проведення вистав та концертів в режимі онлайн. Наразі готується до виходу в ефір інформаційно-пізнавальна казка «Головне – здоровим бути», що розповідає про правила поведінки в зонах з різним рівнем епіднебезпеки

Як повідомила керівник літературно-драматургічної частини Театру для дітей та юнацтва Тетяна СВЕЛЕБА, за ініціативи директора обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любові КАРПЕНКО був втілений в життя такий творчий задум, як створення повчальної інтермедії для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку про те, як потрібно себе поводити під час карантину.

У ОСВІТНІХ ТА БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Щорічно 28 жовтня у нашій державі відзначається День звільнення України від фашистських загарбників

Цьогоріч вже за традицією представники влади та громадськість хвилиною мовчання згадали всіх, хто визволяв українські міста і села у роки Другої світової війни, хто у наш час віддав своє життя  за незалежність та територіальну цілість України в зоні проведення АТО, на заходах з покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим.