Районна газета

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ В УКРАЇНІ

Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді  проведені  бесіди з прийомними  сім’ями на тему: «Захист прав дитини в Україні»

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено  різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов`язком держави.

1 ЧЕРВНЯ -ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

В рамках відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, службою у справах дітей та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проведено конкурс малюнку на асфальті на тему «Намалюй свою мрію»

Учасниками заходу були школярі молодших класів Липоводолинської спеціалізованої школи, діти з прийомних  та опікунських сімей та всі бажаючі.

Не випадково цей день припадає на перший день літа. Адже дитинство – найчарівніша пора кожної людини. Увага і турбота батьків робить кожну дитину щасливою. Але, нажаль, не кожна дитина має тата і маму.

ВИДИ ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖУТЬ ПОТРЕБУВАТИ СУБ’ЄКТИ ПРОБАЦІЇ

На базі Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області було проведено захід на тему «Види послуг, які можуть потребувати суб’єкти пробації» з суб’єктами пробації молодіжного віку

До проведення заходу  долучився спеціаліст Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Наталія ВАСИЛЕНКО.

«ЩАСЛИВА СІМ’Я –ЩАСЛИВА УКРАЇНА»

15 травня уся країна відзначає Міжнародний День сім'ї. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації

Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації  проведено вуличну акцію до Міжнародного Дня сім’ї, метою якої є утвердження пріоритетності сімейних цінностей та підвищення престижу сім’ї.

ДЕНЬ СІМ’Ї

На базі  Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області спільно з Липоводолинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей було проведено інформаційно- просвітницький захід на до Міжнародного деня сім’ї  

15 травня вся Україна відзначає Міжнародний день сім'ї. Адже саме сім'я  це джерело любові та поваги, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Тому, в цей день працівниками Липоводолинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками Липоводолинського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області  було проведено бесіду «Проблеми  сім’ї» з особами, що перебувають у конфлікті із законом.