Районна газета

30 ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дитина. Бажана... Жадана... По-різному вона приходить в сім'ю. Одна стрімко вривається в земне життя, іншу довго-довго чекають, а ще іншу усиновляють пройшовши багато моральних перепон та вагань

У 2009 році в Україні вперше відзначали День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Святкування Дня усиновлення, мабуть, не випадково співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Імена цих святих символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, що за різних життєвих обставин, втратили свої домівки. 

На жаль, в нашому районі є діти-сироти та діти, які залишилися без батьківського піклування та перебувають на обліку з усиновлення. Так, з різних причин дитина залишається наодинці зі своєю бідою. Змалечку ці діти обділені батьківською любов’ю, турботою. Кожна дитина мріє мати свою люблячу сім’ю – тата, маму, сестричку чи братика, свої іграшки, фотографії, свою кімнату.

Усиновлення дітей – це життєвий подвиг. Батьки - усиновлювачі – це милосердні люди високої моралі, щирого серця та відкритої душі. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Серце у людини є, щоб думати не тільки про себе, така давня життєва істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів та опікунів.

Щиро вітаємо всіх усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів Липоводолинського району з сьогоднішнім святом!

Хай повниться дитячим щасливим сміхом Ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти, хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!

Щиро вдячні кожній родині, яка прийняла у свій дім обділену батьківською ласкою дитину. Слова поваги висловлюємо тим, хто не злякався труднощів і виховує сьогодні декількох усиновлених дітей. Ви даруєте цим дітям справжнє відчуття рідного дому і батьківську опіку. Низький уклін усім сім'ям, які усиновили, взяли під опіку чи на виховання дітей-сиріт! Родинного щастя, радості та успіхів Вам і дітлахам!!!

Отже, шановні жителі Липоводолинського району, якщо у Вас виникло бажання взяти дитину у родину, зверніться у службу у справах  дітей Липоводолинської районної державної адміністрації (смт Липова Долина, вул. Полтавська, 32.

З повагою  служба у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації