Районна газета

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ПО ВИКОНАННЮ БЮДЖЕТУ РАЙОНУ ЗА 2019 РІК

 

На засіданні колегії райдержадміністрації про виконання місцевих бюджетів Липоводолинського району за 2019 рік проінформувала начальник фінансового відділу Надія ШАПРАН

Доповідна записка додається.

ПРО РАЙОННИЙ БЮДЖЕТ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2020 РІК

Процес складання районного бюджету Липоводолинського району на 2020 рік розпочався з прийняття розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації від 23.09.2019 року № 155-ОД «Про заходи щодо забезпечення складання проектів місцевих бюджетів Липоводолинського району на 2020 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди»

У рамках бюджетного процесу складена і зареєстрована в Головному управлінні юстиції в Сумській області та розміщена на сайті Липоводолнської районної державної адміністрації Інструкція з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Липоводолинського району на 2020 рік.

РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС СКЛАДАННЯ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК

Процес складання районного бюджету Липоводолинського району на 2019 рік розпочався з прийняття розпорядження голови Липоводолинської районної державної адміністрації від 19.09.2018 року № 290-ОД «Про заходи щодо забезпечення складання проектів місцевих бюджетів Липоводолинського району на 2019 рік та прогнозу на наступні за плановим два бюджетні періоди»

У рамках бюджетного процесу складена і зареєстрована в Головному управлінні юстиції в Сумській області та розміщена на сайті Липоводолнської районної державної адміністрації Інструкція з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету Липоводолинського району на 2019 рік.

ЗАБЕЗПЕЧЕНО ВИКОНАННЯ ПЛАНОВИХ ПОКАЗНИКІВ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ У І ПІВРІЧЧІ ПОТОЧНОГО РОКУ

На засіданні колегії районної державної адміністрації заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлана ЛЕВОН повідомила, що за  І півріччя 2018 рік від платників податків надійшло 36214,7 тис. грн. власних  доходів, що складає 43,4 % до затверджених  показників на рік

З державного бюджету до загального фонду надійшли: освітня субвенція  в сумі 17199,9 тис. грн.,  медична субвенція в сумі 8302,6 тис. грн.,  додатква дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 2920,7 тис. грн., субвенції соціального спрямування – 61326,9 тис. гривень.