Районна газета

#НЕПАЛИ - ШТРАФИ ЗА СПАЛЮВАННЯ РОСЛИННОСТІ ЗБІЛЬШЕНО

Відповідно до прийнятого закону, за спалення або пошкодження вогнем лісів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, будуть штрафи, які збільшили у 18 разів: доведеться заплатити від 91 800 гривень до 153 тис. гривень

Парламент на позачерговому засіданні ухвалив у цілому проект закону №2339 щодо посилення відповідальності за пошкодження об’єктів рослинного світу. Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України. 

ЗА МИНУЛУ ДОБУ НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ НА СУМЩИНІ НЕ ЗАФІКСОВАНО

Станом на 14 квітня 2020 року в Сумській області 74 офіційно підтверджених випадки коронавірусної інфекції

За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України, наразі у м. Суми – 7 випадків захворювання, м. Охтирка – 4, м. Конотоп – 7, Конотопський район –24, Кролевецький район – 22, м. Шостка – 7, Тростянецький район – 2, Роменський район – 1. Кількість осіб, що одужали, – 2 (м. Суми).

ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ НА НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ

На засіданні колегії Липоводолинської райдержадміністрації розглянуто питання «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території Липоводолинського району за 2019 рік»

Начальник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій СМІТІЯ заакцентував увагу на функціонуванні підрозділів місцевої пожежної охорони, проінформував про пожежі, які сталися на території району у минулому році, про причини їх виникнення, про завдану ними шкоду.

ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнуться довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята. А яке ж свято без прикрашеної ялинки, хлопавок та бенгальських вогнів?

Багаторічний досвід свідчить, що більшість надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж, що виникають під час святкування Нового року, трапляється через недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, через необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів та власну недбалість.

СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ТА ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Про це начальник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби  України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій СМІТІЯ проінформував учасників апаратної наради райдержадміністрації

За 11 місяців 2019 року на території Липоводолинського району взято на облік 29 пожежі. Вогнем знищено і пошкоджено 17 будівель та споруд, 3 одиниці техніки. Матеріальні втрати від пожеж склали прямі – 715.400 грн., побічні 1.875.594 грн., врятовано матеріальних цінностей на суму – 6.181.000 грн.