Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!


Нормативно-правові документи:

МОБІЛЬНА ПРАВОВА ГРУПА НА РОМЕНЩИНІ: КОНСУЛЬТАЦІЇ, ПОРАДИ, ІНФОРМАЦІЙНІ БУКЛЕТИ

Юстиція Сумщини продовжує охоплювати кваліфікованою правовою допомогою населення області

Цього разу робоча мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спілкувалися з жителями Перехрестівки та Пустовійтівки, що на Роменщині.

СУМСЬКИЙ КОЛЕДЖ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ДОЛУЧИВСЯ ДО КАМПАНІЇ #СтопБулінг

Майбутніх фахівців у сфері харчової промисловості спеціалісти юстиції Сумщини навчали протидіяти ганебному явищу, що часто «паразитує» в підлітковому середовищі – булінгу

Правники донесли до юнаків, що відсутність своєчасного реагування на будь-які прояви дитячої агресії по відношенню до однолітків гарантовано призведе до трансформації підліткового цькування у ще більш небезпечне насильство. А фізичне насильство є злочином, за вчинення якого наступає кримінальна відповідальність.

СПЛАТА АЛІМЕНТІВ ЯК КРОК ДО ПРИМИРЕННЯ

У сучасному житті трапляються різні випадки і часто за помилки приходиться дорого платити. Та, як говорять психологи і філософи, кожен може помилки виправити

Так сталося і в житті чоловіка з Лебединщини, який заборгував власній доньці понад 145 тисяч гривень аліментів.

Після винесення державним виконавцем чотирьох обмежувальних постанов, накладення арешту на майно та рахунки боржника в банківських установах, він сплатив всю суму боргу та примирився з сім’єю. Наразі родина проживає разом і стягувачка відмовилася від подальших стягнень та надала заяву про повернення виконавчого документу без виконання.

В УНІСОН З МЕЛОДІЄЮ ШКІЛЬНОГО ДЗВОНИКА КРОКУЄ ПЕРЕСУВНИЙ «ПРАВОВИЙ MessageBox»

Вже другий тиждень школами Сумщини крокує пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox» від обласної юстиції

Мета такого інформаційного товариша – надати дітям можливість самостійно вибрати цікавий їм буклет чи листівочку та у зручний для них час ознайомитися з порядком дій в тій чи іншій ситуації та із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!».

«ПРАВОВИЙ MessageBox» наповнений порадами з актуальних та необхідних для дітей питань: протидія булінгу та домашньому насильству, а також є корисна інформація для родин про порядок виїзду дітей за кордон.