Районна газета

Я МАЮ ПРАВО!


Нормативно-правові документи:

БЕЗКОМПРОМІСНА БОРОТЬБА З НЕПЛАТНИКАМИ АЛІМЕНТІВ НА СУМЩИНІ

Фахівці юстиції Сумщини щоденно доводять, що горе-батьки, які забувають про свої батьківські обов’язки, все одно їх виконають, хоч і в примусовому порядку. І за несплату аліментів можна ризикнути, а то й позбавитись будь-яких статків - майна, рахунків чи, навіть, землі

Державні виконавці виявили у жителя Краснопільщини земельний пай, який той здає в оренду одному з приватних підприємств. В результаті чого  кошти в сумі понад 7 тисяч гривень були стягнуті в рахунок погашення заборгованості зі сплати аліментів.

ДЛЯ ЖИТЕЛЯ ТРОСТЯНЦЯ ТЯГАР АЛІМЕНТНОГО БОРГУ ВИЯВИВСЯ ЗАНАДТО ВАЖКИМ

Мешканець Тростянця заборгував понад 20 тисяч гривень аліментів своїй вже повнолітній дитині, бо не систематично сплачував їх до досягнення нею 18-річного віку. Погашати її не поспішав, доки борги не затиснули його з двох боків і не стали на заваді в реалізації запланованого

Чоловік влаштувався на роботу водієм, проте винесення постанови про тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами поставило під загрозу його подальшу діяльність. Також, горе-батько хотів вчинити певні нотаріальні дії, проте наявність його прізвища в реєстрі боржників та арешт майна завадили це зробити.

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ФАХІВЦІВ ЮСТИЦІЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦПОЛІЦІЇ

Серйозно про важливе - сьогодні відбулась робоча зустріч фахівців юстиції Сумщини з представниками Головного управління Національної поліції в Сумській області

Предметом обговорення стало питання практичного застосування до злісних неплатників аліментів обмежень у праві керування транспортними засобами  та користування зброєю. Окреслили шляхи подальшої взаємодії в процесі реалізації Закону #ЧужихДітейНеБуває та обмін корисною актуальною інформацією для використання в своїй діяльності та досягнення дієвих результатів.

ВИКЛЮЧНИЙ ЗАХІД – ПОЗБАВЛЕННЯ БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

Доброго дня! Мій чоловік зовсім забув про свою дитину – вже 10 років не бере жодної участі у її житті. Підкажіть, чи можна його позбавити батьківських прав і як це зробити?

Олена Михайлок

Інститут позбавлення батьківських прав залишається виключним, крайнім заходом впливу на батьків, які недобросовісно виконують свої обов’язки щодо виховання та утримання своїх дітей.