Районна газета

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЕРЕВІЗНИКА

Електронний кабінет перевізника доступний на сайті e-services.dsbt.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Онлайн-сервіс

Про це під час прес-брифінгу повідомили Міністр інфраструктури Володимир ОМЕЛЯН, Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр РИЖЕНКО та виконувач обов’язків Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав ДІДКІВСЬКИЙ.

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Липоводолинська райдержадміністрація оголошує конкурс на право перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Липоводолинського району, за такими об’єктами конкурсу:

ВІДБУВСЯ КОНКУРС

16 березня 2017 року в приміщенні Липоводолинської райдержадміністрації проведено конкурс на право перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Липоводолинського району за такими об’єктами конкурсу: Липова Долина – Подільки із заїздом в с. Довжик, Великий Ліс - Липова Долина, Липова Долина – Столяреве із заїздом в Новосеменівку та Л.Долина – Лучка.

Заявку на конкурс подав один перевізник - претендент на один маршрут - Липова Долина – Лучка, по решті об’єктів конкурсу не поступило жодної заявки. За результатами голосування конкурсним комітетом визначено переможця фізичну особу – підприємця Будника І.М., з яким буде укладено договір на здійснення перевезень за цим маршрутом.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ!

З метою забезпечення безпеки перевезень пасажирів, небезпечних вантажів і багажу, попередження аварійності на автомобільному транспорті загального користування в зимовий період, Управлінням Укртрансбезпеки у Сумській області в період з 24.11.2016 по 16.12.2016 проводиться комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима 2016»

Під час здійснення державного контролю за безпекою автоперевезень інспектори особливу увагу приділятимуть: обов’язковому зберіганню транспортних засобів у спеціально пристосованих для цього місцях;