Районна газета

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ТИПОВОЇ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ 5-9 КЛАСІВ

Міністерством освіти розроблений проєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти

Типова програма окреслює обов’язкові та рекомендовані підходи до розроблення школами та використання ними в освітній діяльності освітніх програм на кожному циклі базової середньої освіти.

Програма визначає вимоги до осіб, які можуть розпочати навчання за освітньою програмою та загальний обсяг навчального навантаження, його розподіл між освітніми галузями за роками навчання.

МОЗ РОЗРОБИЛО ПОРЯДОК, ЩО ЗМІНИТЬ ХАРЧУВАННЯ В ШКОЛАХ ТА САДКАХ

Міністерство охорони здоров’я розробило та винесло на громадське обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку»

Документи опубліковані на сайті відомства.

"РІШЕЛЬЄ-ФОРУМ: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ДЛЯ НОВОЇ ЕРИ"

Всеукраїнський «Рішельє-Форум: державна служба для нової ери» відбувся! 25 вересня 2020 року цей потужний захід об’єднав представників влади, вітчизняних та міжнародних експертів, науковців, громадських діячів, які переймаються питаннями розвитку державної служби в Україні.

Голова НАДС Наталія АЛЮШИНА відкрила пленарну частину Форуму з вітальних адрес Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО та Голови Верховної Ради України Дмитра РАЗУМКОВА. Зокрема, в своєму вітанні Президент висловив сподівання, що під час Форуму будуть напрацьовані інструменти та механізми, які допоможуть зміцнити фундамент державного управління та сприятимуть якісним змінам в Україні.

МОН ПРОПОНУЄ ОБГОВОРИТИ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ У ШКОЛІ ДИСТАНЦІЙНО

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти

Про це інформує сайт відомства.

Проєкт передбачає механізм дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти за двома напрямками:

 • дистанційною формою як окремою формою здобуття освіти;
 • використання технологій дистанційного навчання під час організації здобуття освіти за різними формами (денною, вечірньою, заочною, мережевою, екстернатною, сімейною (домашньою), педагогічним патронажем).

More Articles...

 1. ПРОЄКТ НОВОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ ОСВІТИ, ЩО РОЗРОБИЛО МОН, ВИНЕСЕНИЙ НА ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
 2. ОГОЛОШЕННЯ
 3. ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 4. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ДІАГНОСТИКИ ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ВІРУСНИХ ГЕПАТИТІВ В ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ «АНТИГЕПАТИТ» НА 2018 – 2023 РОКИ
 5. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2018 РІК
 6. ОБГОВОРЕННЯ ОРІЄНТОВНОГО ПЛАНУ ПРОВЕДЕННЯ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ
 7. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНВЕНЦІЇ ООН ПРО ПРАВА ДИТИНИ НА 2017-2019 РОКИ
 8. ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ ПРОГРАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ НА 2017 РІК
 9. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ СПІЛКИ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ НА 2017-2019 РОКИ
 10. ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО СТАЖУВАННЯ ГРОМАДЯН З ЧИСЛА МОЛОДІ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНАХ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ»