Районна газета

ОСНОВНЕ ПИТАННЯ НАРАДИ - ДОПОМОГА ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З ЗОНИ АТО НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ

В ході апаратної наради, яку провела заступник голови районної державної адміністрації Олена Кревсун, розглянуто питання соціального захисту сімей вимушених переселенців, які прибули до Липоводолинського району із зони проведення антитерористичної операції

Мова йшла про надання районними соціальними службами, представниками органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, допомоги цій категорії громадян з пошуку житла, по обов’язковому влаштуванню дітей шкільного віку до загальноосвітніх навчальних закладів, а малечі, у разі потреби, до дитячих садочків. 

Як зазначив начальник управління праці  районної державної адміністрації Володимир Ткаченко, на сьогодні в район із Луганської та Донецької областей прибули 89 сімей, з них 34 особи  - неповнолітні, 68 – пенсіонери, 6 - інвалідів.

Селищний та сільські голови разом з жителями населених пунктів району допомагають переселенцям теплим одягом, продуктами харчування, предметами першої необхідності.

Підводячи підсумки Олена Олександрівна наголосила: влада і громадськість району повинні зробити все можливе, щоб вимушені переселенці відчули підтримку та турботу про себе.