Районна газета

У ОСВІТНІХ ТА БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЖЕРТВ ФАШИЗМУ

Щорічно 28 жовтня у нашій державі відзначається День звільнення України від фашистських загарбників

Цьогоріч вже за традицією представники влади та громадськість хвилиною мовчання згадали всіх, хто визволяв українські міста і села у роки Другої світової війни, хто у наш час віддав своє життя  за незалежність та територіальну цілість України в зоні проведення АТО, на заходах з покладання квітів до пам’ятних знаків загиблим.

 

Освітні, клубні та бібліотечні заклади району провели цикл заходів, присвячених цій знаменній даті, що вшановує пам`ять подвигу воїнів, які загинули в боях за визволення України, мільйонів людей, які постраждали від дій фашистських окупантів, героїв-ветеранів, які дожили до наших днів та є для нас прикладом мужності, відваги, жертовності та любові до Батьківщини.

Щоправда, через поширення на території регіону  гострої респіраторної хвороби COVID-19, більшість з них пройшли з використанням сучасних засобів дистанційної комунікації.

Так, школярі Колядинецького та Саївського НВК долучилися до конкурсу малюнків та стіннівок, пройшли віртуальним маршрутом по містах-героях Другої світової війни «Ми йшли до тебе, Перемого!» та побували на слайд-екскурсії «Вони стояли на захисті Батьківщини».

У шкільних та сільських бібліотеках впродовж вересня-жовтня діяли книжкові та тематичні виставки, виставки малюнків читачів «Хай мир панує в рідній Україні, і вся планета про війну забуде», цикл тематичних розкладок «Герої не вмирають».

Метою проведених заходів було формування свідомого ставлення  громадськості до героїчної історії рідного краю та виховання почуття поваги до людей, які віддали своє життя заради миру  для майбутніх поколінь.