Районна газета

МОЛОДІЖНІ, ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНІ ТА ПАТРІОТИЧНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Питання, що пов’язані з реалізацією молодіжної політики, національно-патріотичним вихованням, фізичною культурою і спортом в районах, містах, об’єднаних територіальних громадах стали предметом обговорення семінару-наради, організованого Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адмінінстрації 23 грудня 2020 року

Захід проходив у режимі zoom-конференції. Модерувала його проведеня заступник начальника обласного Управління молоді та спорту – начальник відділу у справах молоді - Ольга РЕЗНІЧЕНКО.

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят

На свято Миколая чекають мільйони малюків в усьому світі, адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов.

Вже стало гарною щорічною традицією служби у справах дітей Липоводолинської райдержадміністрації проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас дорослих – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

З метою захисту прав свобод та законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності, 19.10.2020 року службою у справах дітей Липоводолинської районної державної адміністрації спільно з Липоводолинським ВП Роменського ВП ГУНП в Сумській області, КНЗ «Липоводолинським центром первинної медико-санітарної допомоги» було здійснено виїзд до породіллі, яка опинилася в складних життєвих обставинах в Роменський пологовий будинок

30 ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Дитина. Бажана... Жадана... По-різному вона приходить в сім'ю. Одна стрімко вривається в земне життя, іншу довго-довго чекають, а ще іншу усиновляють пройшовши багато моральних перепон та вагань

У 2009 році в Україні вперше відзначали День усиновлення. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Святкування Дня усиновлення, мабуть, не випадково співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Імена цих святих символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, що за різних життєвих обставин, втратили свої домівки. 

РОБОТА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ЩОДО ВЛАШТУВАННЯ ДИТИНИ В ПРИЙОМНУ СІМ’Ю

З  метою популяризації сімейних форм виховання, а саме: влаштування, в присутності начальника служби у справах дітей Липоводолинської  районної державної адміністрації, відбулося знайомство з 13-річною дитиною, позбавленою батьківського піклування, яка перебуває в Сумському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей області та потребує влаштування в прийомну родину

Прийомними батьками встановлено контакт з дівчинкою, після чого вона буде влаштована в родину, яка вже виховує двох прийомних дітей.