Районна газета

ПРОВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ДЛЯ УЧНІВ 4-Х ТА 9-Х КЛАСІВ У 2020 РОЦІ СКАСОВАНО

Учнів, які  у 2020 році завершують здобуття початкової та базової середньої освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації.

Відповідний наказ № 463 видано Міністерством освіти і науки України 30 березня 2020 року у зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні та з метою організованого завершення 2019/2020 навчального року.

ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО ЩЕ НА 21 ДЕНЬ – ТАКЕ РІШЕННЯ УРЯДУ

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно

Відповідну постанову № 239 ухвалено на засіданні Уряду у середу, 25 березня. Оскільки йдеться про заборону відвідування закладів освіти її здобувачами, то усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну. Також передбачаються зміни у проведенні пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, вони стосуватимуться зміни формату проведення.

У ВІДДІЛІ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Задля запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин із 12 березня до 03 квітня. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади

На час скасування прийому громадян жителі району можуть направити свої звернення за поштовою адресою: вул. Полтавська, 25 смт Липова Долина, 42500  або, не виходячи з дому, надіслати лист на офіційну електронну адресу установи: ldol.osvita@sm.gov.ua чи  зателефонувати за номером (05452) 5 10 37 (у робочий час).

МОН НАДАЛО РОЗ'ЯСНЕННЯ: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ НАВЧАННЯ В ШКОЛІ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ?

Днями Міністерство освіти і науки надало роз'яснення з приводу організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину

Режим роботи закладу освіти, структура навчального року, «фіксація» освітнього процесу та ведення класного журналу, окремі питання трудових відносин та оплати праці сумісників - усі ці питання окреслено в листі від 23.03 2020 № 1-9/173 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину».