Районна газета

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ 72 ОСОБИ ЗАРЕЄСТРУВАЛИСЯ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ЗНО

19 січня, був останній день реєстрації на пробне ЗНО. Сплатити кошти можна і після 19 січня. Відповідно до календаря, розміщеного Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, оплатити участь у пробному ЗНО можна до 22 січня. Вартість платної послуги із проведення пробного ЗНО становить 195 гривень

На Липоводолинщині для проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання станом на 18 січня 2021 року уже завершили процедуру реєстрації (здійснили оплату послуг із проведення пробного ЗНО) 69 випускників семи закладів загальної середньої освіти та ДПТНЗ «Синівський професійний аграрний ліцей».

У ШКОЛАХ ПРОВЕДУТЬ МОНІТОРИНГ НА ПРЕДМЕТ ЯКОСТІ ОСВІТИ ПІД ЧАС ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій ШКАРЛЕТ.

«Освітній моніторинг, зокрема і в частині дистанційного навчання, заплановано Державною службою якості освіти. Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій», - сказав Міністр.

УРЯД СХВАЛИВ ПРОЄКТ УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЩОРІЧНОЇ ПРЕМІЇ УЧАСНИКАМ ЗНО З НАЙВИЩИМ РЕЗУЛЬТАТОМ

Кабінет Міністрів України 28 грудня 2020 року схвалив проєкт Указу Президента України про Премію учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які здобули повну загальну середню освіту та отримали максимальну кількість балів за результатами ЗНО. Відповідно до Регламенту КМУ, проєкт Указу буде передано на підпис Президенту України

Проєктом документа передбачається заснування 20 щорічних премій, які виплачуватимуться одноразово. Кожна Премія становитиме 5 тисяч гривень.

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ШКОЛИ ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ ТА СИНІВСЬКОЇ ОТГ У ПЕРІОД СІЧНЕВОГО ЛОКДАУНУ

За день у школярів Липоводолинської та Синівської ОТГ розпочнуться зимові канікули

Цьогоріч, через ситуацію, що склалася з поширенням коронавірусної інфекції, та нові законодавчі норми, якими встановлено денну навчальну та канікулярну кількість, дата початку канікул дещо різниться від попередніх років.

За рішеннями керівників закладів загальної середньої освіти Липоводолинської селищної та Синівської сільських рад визначений канікулярний період з 01 січня 2021 року. Тривалість канікул у кожному з закладів неоднакова, і становить від семи до чотирнадцяти днів.