Районна газета

ОДНА ПЕРЕМОГА ГОСТЕЙ, ОДНА – ГОСПОДАРІВ ТА ОДНА «НІЧИЯ» - ТАКА СТАТИСТИКА 10 ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ З ФУТБОЛУ

У неділю, 9 серпня , пройшов черговий тур чемпіонату Липоводолинського району з футболу.

Як і неділею раніше, зіграно три з чотирьох матчів. Матч лідера турнірної таблиці «Україно-Ельдорадо» (с. Колядинець) з «Олімпік» (смт Недригайлів) – перенесено.

У зустрічах, що відбулися, зафіксовано по одній перемозі гостей та господарів та один нічий результат.   

ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ТУР РАЙОННОГО ЧЕМПІОНАТУ З ФУТБОЛУ: ЛІДЕР НЕ ЗМІНИВСЯ

Минулої неділі, 2 серпня, відбувся черговий ігровий день у чемпіонаті Липоводолинського району з футболу. Зіграно три з чотирьох календарних матчів 9-го туру.

Обидва лідери чемпіонату впевнено обіграли свої суперників. Так, «Україна – Ельдорадо» (с. Колядинець) у гостях перемогла «Колос» (с. Василівка) з рахунком 3:4, а «Альянс» (с.Байрак) розібрався зі своїм суперником «Вікторія» (с.Семенівка) з рахунком 10:0.

МАТЧЕМ ЛІДЕРІВ ФІНІШУВАЛО ПЕРШЕ КОЛО ФУТБОЛЬНОЇ ПЕРШОСТІ РАЙОНУ

Поєдинками сьомого туру завершилося перше коло чемпіонату Липоводолинського району з футболу

У неділю, 19 липня, відбулося 4 матчі.

Без перебільшення, найцікавішою подією сьомого туру став поєдинок між лідерами цьогорічного чемпіонату, командами «Україна-Ельдорадо» (с. Колядинець) та «Альянс-2» (с. Байрак). Матч, з різницею в один м’яч (рахунок матчу 2:1), завершився перемогою господарів, які зайняли лідируючу сходинку турнірної таблиці.

НА СУМЩИНІ СТАРТУЄ МАСШТАБНА ЕСТАФЕТА ОЛІМПІЙСЬКОГО ДНЯ-2020

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом з Сумським обласним відділеням НОК України щороку проводить масштабний спортивно-сімейний захід, приурочений до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, який збирає тисячі шанувальників спорту Сумської області.

Попри усі труднощі сьогодення та нові виклики українська нація продовжує слідувати олімпійським цінностям та поширенню ідей активного способу життя. Цього року НОК України ініціює масштабну онлайн-естафету Олімпійського дня, учасником якої може стати кожен бажаючий.

МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ТИПОВОГО ПЕРЕЛІКУ ШКІЛЬНОГО СПОРТОБЛАДНАННЯ

Міністерством освіти і науки розроблений проєкт Типового переліку обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти

Відповідний документ винесений для громадського обговорення. Типовий перелік обладнання та інвентарю для фізкультурно-спортивних приміщень розроблений відповідно до навчальних програм з фізичної культури для шкіл. За допомогою обладнання та інвентарю, представленого у переліку може реалізовуватись інваріантна частина навчальних програм, до якої належать теоретико-методичні знання та загальна фізична підготовка, зміст яких втілюється упродовж кожного уроку з фізичної культури.