Районна газета

МІНІ-ФУТБОЛ

14 грудня в спортивному залі села Байрак, були зіграні матчі 3 та 4 туру четвертого турніру "Кубок футбольного клубу "Альянс" з міні- футболу, вони принесли такі результати:

3 тур

"Вікторія" - "Ураган" 9:4

"Кристал" - "Ветеран" 8:1

"Альянс-2" - "Легіон" 15:7

"Сокіл" - "Арсенал" 8:6

СТАРТУВАВ «КУБОК ФК «АЛЬЯНС»

7 грудня в спортивному залі спортивного комплексу «Альянс-Арена» с. Байрак, розпочався четвертий турнір із міні-футболу «Кубок футбольного клубу «Альянс», серед команд Липоводолинського району

Перед початком матчів, президент ТОВ «ФК «Альянс», голова федерації футболу Липоводолинського району Сергій Демченко підвів підсумки чемпіонату району з футболу нагородивши кращих гравців сезону 2019 року а саме: воротаря – Ігора Городничого (Легіон), захисника - Івана Борисенка (Метеор), півзахисника – Олександра Дорошенка (Молодь-Альянс), нападника – Владислава Колодяжного (Молодь-Альянс), а кращим арбітром обрано Віктора Гапича.

МІЖНАРОДНА ТОВАРИСЬКА ГРА В СЕЛІ БАЙРАК

Днями на стадіоні «Альянс-Арена» спортивного комплексу с. Байрак відбулася історична подія для ТОВ «ФК «Альянс»

В рамках товариської зустрічі в гості до команди «Альянс-2» завітала досвідчена команда 3 ліги з Нігерії, під назвою «Маракана». Двічі в першому таймі зусиллями Вадима ЛЕСЯ та Владислава КОЛОДЯЖНОГО, «Альянс-2» виходив в перед, але непоступний суперник зумів ще в першому таймі зрівняти рахунок 2-2. В другому таймі Нігерійці швидко вийшли в перед, але раділи вони не довго, бо вже в наступній атаці Ігор СКЛЯР після передачі Андрія ДОБРИВЕЧІР зрівнює рахунок 3:3, а далі після трьох грубих помилок нашої команди Нігерійці виходять вперед і закріплюють рахунок.

ЗОЛОТО МАЛЮКІВ

В м. Гадяч, Полтавської області, наш «Малюк-Альянс» (Футбольний клуб «Альянс») виборов перше місце в турнірі з футболу формату 8+1 серед юнаків 2010 - 2011 р. н. «Гетьманська столиця 2019»

У турнірі, окрім малюків, узяли участь ще 3 колективи: Гадяцька ДЮСШ-1(2009 р. н), яка грала не в залік, Гадяцька ДЮСШ-2 та футбольна команда з м. Миргород (Полтавська область).

ФУТБОЛІСТИ ФК «АЛЬЯНС» «МАЛЮК-АЛЬЯНС» ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ

На «Альянс-Арені» найменші футболісти ФК «Альянс» «Малюк-Альянс», провели товариську зустріч в форматі 8+1, з «Рятівником» з міста Ромни

Гра як і очікувалося пройшла за повної переваги наших малюків, про що і свідчить рахунок 4:2 на нашу користь. Двічі зумів вразити ворота суперника Арсеній Карпець, і по одному разу Антон Клець та капітан команди Михайло Лотюк.