Районна газета

ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ОРГАНІЗОВУЄ ЮВІЛЕЙНИЙ ШИРОКОМАСШТАБНИЙ Х МІЖНАРОДНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ З ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Представників центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, представників посольств, банків, фінансових установ, міжнародних організацій, бізнесу, інвесторів, девелоперів, експертів, представників громадських організацій, науковців та ЗМІ запрошують долучитися до цього заходу

Учасники Форуму зможуть отримати актуальну інформацію про державну політику розвитку відновлюваної енергетики; обмінятися досвідом; дізнатися секрети успіху щодо реалізації рентабельних проектів; зав’язати нові ділові контакти для співпраці; поспілкуватися із представниками як влади, так і бізнесу та згенерувати нові ідеї для проектів.

Серед запропонованих тем Форумувідновлювані джерела енергії: глобальні виклики та перспективи для України; стратегічне партнерство України та ЄС; основні напрями розвитку відновлюваних джерел енергії; успішні приклади реалізації проектів; запровадження аукціонної системи; шляхи залучення інвестицій у «зелені» проекти.

Подальша стратегія розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах стане ключовою темою обговорення для понад 700 учасників Форуму із різних регіонів України, а також із-за кордону.

Захід відбудеться 28 листопада з 9:15-16:00, м. Київ, Паркова дорога 16а, КВЦ «Парковий», 3-ій поверх, конференц-зал. Реєстрація розпочнеться о 8:30.

Для участі у Форумі необхідно обов’язково зареєструватись до
18 листопада 2019 р. за формою: https://forms.gle/5ou5A7LebvSBFT8L7. Кількість місць обмежена. Участь у Форумі безкоштовна.

З питань участі у Форумі звертайтеся до Анни ЖУКОВОЇ за контактами: тел: +38 044590-54-09, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Акредитація ЗМІпроводиться до 18:00 27 листопада за контактами: 044 590-59-65;097-596-70-88;096-906-85-95 або  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Із собою мати посвідчення журналіста або паспорт.

З детальною інформацією про Форум можна ознайомитися за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/X_renewable_energy_forum.

Довідково. «Чиста» енергетика – серед пріоритетів для розвитку енергонезалежної та економічно міцної України. За останні 5 років впроваджено численні «зелені» проекти, в які інвестовано близько 4 млрд євро.

Таким чином, відновлювана енергетика займає одне із провідних місць у рейтингу залучених інвестицій в економіку країни, є екологічно безпечною для навколишнього середовища та зменшує залежність українських громад від вугілля та газу.