Районна газета

ДЕРЖЕНЕРГОНАГЛЯД: ПЛАНУВАННЯ ТА ЗДІЙСНЕННЯ ПЕРЕВІРОК БУДЕ ВІДБУВАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ІНСПЕКЦІЙНОГО ПОРТАЛУ

Інспекційний портал Державної інспекції енергетичного нагляду України створено для того, щоб суб’єкти діяльності у сфері тепло- та електроенергетики мали можливість з’ясувати, коли здійснюватиметься перевірка їх об’єктів

Це пілотний модуль планування заходів державного нагляду (контролю) та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).

 «Усі суб’єкти діяльності у сфері тепло- та електроенергетики мають чітко знати: коли має здійснюватися перевірка їх об’єктів. І для цього діяльність Держенергонагляду має бути максимально прозорою та зрозумілою. Сподіваюся, що такий інформаційний ресурс, як Інспекційний портал, не тільки покращить діяльність відомства, а й буде сприяти поглибленню діалогу влади та бізнесу», – зазначив т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман БОДНАР.

Платформа передбачає створення електронного кабінету інспектора на базі Blockchain. Інспектори через смартфони або планшети матимуть доступ до автоматизованої системи контролю, де будуть зберігатися всі дані про підприємство, перевірки, акти та приписи. Це дозволить підвищити прозорість роботи інспекторів.

Довідково. Державна регуляторна служба України спільно з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та за підтримки Офісу ефективного регулювання (BRDO) у 2018 році запустила пілотний модуль системи заходів державного нагляду (контролю) - ІАС ДНК. Наразі у системі даних за поточний рік вказано 74 760 позапланових перевірок,  114 471 запланована перевірка і  32 216 комплексних перевірок.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/derzhenergonaglyad-planuvannya-ta-zdijsnennya-perevirok-bude-vidbuvatisya-za-dopomogoyu-inspekcijnogo-portalu