Районна газета

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ 16 ЖОВТНЯ ЛУНАТИМЕ СИСТЕМА ОПОВІЩЕННЯ

Жителів району просять зберігати спокій

16 жовтня на Липоводолинщині з 10:00 до 11:00 буде проходити позапланова перевірка регіонального оповіщення на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Жителів району просимо з розумінням поставитися до цієї перевірки та зберігати спокій.

НА ЛИПОВОДОЛИНЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРЕВІРКА СИСТЕМИ ОПОВІЩЕННЯ

Сектор з питань цивільного захисту, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації повідомляє, що у середу, 18 вересня, у селищі Липова Долина відбудеться технічна перевірка системи оповіщення населення. Її здійснюватимуть з 09:00 до 12:00 години

У цей день в районному центрі лунатимуть сирени, які означають попереджувальний сигнал «Увага всім!».

АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР'ЯН!

Амброзія полинолиста - однорічна яра рослина, за зовнішнім виглядом схожа на коноплі, а за розміром і формою нагадує полин гіркий (звідки і назва - полинолиста)

За сприятливих умов стебло рослини досягає висоти 2-2,5 метрів, а коріння заглиблюється до 4 метрів. Стебло і листя опушені. Квітки жовтого кольору. Насіння амброзії -несправжній плід обернено яйцеподібної форми з 5-10 шипами навколо верхньої частини і одним більшим в центрі. Розмножується амброзія насінням, яке утворюється у великій кількості. Одна рослина може давати до 80-100 тис. насінин. Насіння амброзії зберігає схожість в ґрунті до 40 років. Проростає амброзія в травні – червні. Період цвітіння-з серпня до настання заморозків.     

УВАГА! ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

21 липня будуть проводитися позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України

Для уникнення виникнення надзвичайних ситуацій та провокацій Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до мешканців Липоводолинського району. Шановні громадяни:

- дотримуйтесь правил пожежної безпеки та протипожежного режиму на виборчих дільницях;

- не паліть та не користуйтесь відкритим вогнем на дільницях;
- ознайомтесь зі схемою евакуації виборчої дільниці та розміщенням первинних засобів пожежогасіння.

ЗБЕРЕЖЕМО ВРОЖАЙ ВІД ПОЖЕЖ

Незабаром у районі розпочнуться жнива. Перед хліборобами постає одне з найважливіших завдань - вчасно і без втрат зібрати врожай. Йдеться не лише про те, щоб не допустити їх при косовиці та обмолоті, а й вберегти масиви від пожеж

За останні роки втрати врожаю від вогню вдалося звести до мінімуму, але все ж по Україні мають випадки загорань техніки, грубих кормів, хлібних масивів. Під час жнив у вогню є чимало спільників: жарка погода, вітер, непогашений сірник, тліючий недопалок, розпалені біля хлібного масиву багаття, перегріті вузли машин. Все це може спричинити пожежу. Отже всі, хто обслуговує техніку на жнивах, мають беззастережно дотримуватись правил пожежної безпеки.