Районна газета

ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ НА НАЛЕЖНИЙ РІВЕНЬ

На засіданні колегії Липоводолинської райдержадміністрації розглянуто питання «Про стан забезпечення пожежної безпеки на території Липоводолинського району за 2019 рік»

Начальник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій СМІТІЯ заакцентував увагу на функціонуванні підрозділів місцевої пожежної охорони, проінформував про пожежі, які сталися на території району у минулому році, про причини їх виникнення, про завдану ними шкоду.

ПРО ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ І СВЯТКУВАННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром розпочнуться довгоочікувані Новорічні та Різдвяні свята. А яке ж свято без прикрашеної ялинки, хлопавок та бенгальських вогнів?

Багаторічний досвід свідчить, що більшість надзвичайних ситуацій, зокрема, пожеж, що виникають під час святкування Нового року, трапляється через недотримання елементарних вимог безпеки при влаштуванні новорічної ялинки, через необережність під час використання різноманітних піротехнічних виробів та власну недбалість.

СТАН ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ НА ТЕРИТОРІЇ РАЙОНУ ТА ЗАХОДИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Про це начальник Липоводолинського районного сектору Управління Державної служби  України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Андрій СМІТІЯ проінформував учасників апаратної наради райдержадміністрації

За 11 місяців 2019 року на території Липоводолинського району взято на облік 29 пожежі. Вогнем знищено і пошкоджено 17 будівель та споруд, 3 одиниці техніки. Матеріальні втрати від пожеж склали прямі – 715.400 грн., побічні 1.875.594 грн., врятовано матеріальних цінностей на суму – 6.181.000 грн.

ПЕРЕВІРКИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У 2019-2020 РОКАХ НА СУМЩИНІ: ДСНС ОПРИЛЮДНИЛА ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ ПОЗАПЛАНОВИХ ПЕРЕВІРОК

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області опублікувала перелік більше 1000 об’єктів з масовим перебуванням людей, що підлягають перевіркам щодостану техногенної та пожежної безпеки

У 2019-2020 роках перевірці підлягає 1231 об’єкт Сумської області. Предметом перевірок стануть: додержання вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки.

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОЧІКУВАНІ СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ

Вночі 3 грудня по Сумській області та м. Суми очікується значний сніг, мокрий сніг, слабка хуртовина, місцями пориви вітру 15-20 м/с

Утворення снігового покриву 5-10 см ( І рівень небезпечності, жовтий).

Вітер 15-20 м/с, сильні опади, мокрий сніг, хуртовина ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв’язку, будівельних організацій, транспорту, дорожніх та комунальних служб.

Ожеледиця може бути небезпечною для пішоходів і автотранспорту.