Районна газета

НАРАДА ЩОДО ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ В ОРГАНІЗАЦІЇ ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У ЛИПОВОДОЛИНСЬКОМУ РАЙОНІ

Організація якісних перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування перебуває на постійному контролі керівництва Липоводолинського району

З цією метою, під головуванням голови районної державної адміністрації Івана ЯРЕМЕНКА відбулася нарада щодо вирішення проблемних питань в організації пасажирських перевезень з використанням новопридбаного автобуса.

В рамках зустрічі присутні обговорили питання перевезення пасажирів на маршруті загального користування, що не виходять за межі території району,  утримання автобуса, отримання ліцензії на пасажирські перевезення, розроблення схеми маршруту та інші.

В УКРАЇНІ ЗАПРАЦЮВАВ ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЕРЕВІЗНИКА

Електронний кабінет перевізника доступний на сайті e-services.dsbt.gov.ua, а також – на Урядовому порталі kmu.gov.ua у розділі «Електронні послуги». Онлайн-сервіс

Про це під час прес-брифінгу повідомили Міністр інфраструктури Володимир ОМЕЛЯН, Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр РИЖЕНКО та виконувач обов’язків Голови Державної служби України з безпеки на транспорті В'ячеслав ДІДКІВСЬКИЙ.

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Липоводолинська райдержадміністрація оголошує конкурс на право перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Липоводолинського району, за такими об’єктами конкурсу:

ВІДБУВСЯ КОНКУРС

16 березня 2017 року в приміщенні Липоводолинської райдержадміністрації проведено конкурс на право перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Липоводолинського району за такими об’єктами конкурсу: Липова Долина – Подільки із заїздом в с. Довжик, Великий Ліс - Липова Долина, Липова Долина – Столяреве із заїздом в Новосеменівку та Л.Долина – Лучка.

Заявку на конкурс подав один перевізник - претендент на один маршрут - Липова Долина – Лучка, по решті об’єктів конкурсу не поступило жодної заявки. За результатами голосування конкурсним комітетом визначено переможця фізичну особу – підприємця Будника І.М., з яким буде укладено договір на здійснення перевезень за цим маршрутом.