Районна газета

ДО УВАГИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

Липоводолинська райдержадміністрація оголошує конкурс на право перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Липоводолинського району за таким об’єктами конкурсу

 

 

Найменування маршруту

Кількість автобусів для забезпечення перевезень

Режим руху

Особливості періодичності виконання перевезень

 

В.Ліс - Липова Долина

1

7-00

 

Понеділок, середа, п»ятниця

 

Липова Долина – Столяреве із заїздом в Новосеменівку,

1

6-00

12-00

 

Вівторок, четвер,

п»ятниця

 Конкурси з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування проводяться,  відповідно до статті 43 Закону України «Про автомобільний транспорт» та «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 за №1081 зі змінами та доповненнями (далі - Порядок).

Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах приміського сполучення, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку  України від 12.04.2007р. №285, на маршрутах протяжністю до 150 км допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса понад 5 т). Клас автобусів на приміських маршрутах - А, В, I, II. Перевезення  здійснюються  автобусами не нижчого класу, ніж  пропонуються  на  конкурсі.

Рекомендований клас комфортності автобусів: до 150 км - *.

Перевезення  здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 97% рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Диспетчерський контроль через  мережу автостанцій. Структура транспортних засобів визначається відповідно  ГСТУ 60.2-00017584-011-2001, ГОСТ 27815-88 ( ЕКООН № 36) та пасажиропотоку.

Відповідно до пункту 10 Порядку, претендентам, які прийматимуть участь у конкурсах на виконання рейсів приміського маршруту, необхідно надавати в якості конкурсної пропозиції щонайменше один транспортний засіб, пристосований для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Достатня  кількість транспортних засобів,  необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.

Документи на участь у конкурсі подаються у закритому  конверті з позначкою №1 та заява у закритому конверті з позначкою №2 до  28.11.2016 (включно) за адресою: 42500, Сумська обл., смт Липова Долина, вул. Полтавська, 32, відділ економіки Липоводолинської райдержадміністрації.

Засідання конкурсного комітету відбудеться  о 10-00 12.12.2016 в Липоводолинській райдержадміністрації за адресою: 42500, Сумська обл., смт Липова Долина, вул. Полтавська, 32. Форми документів та інформацію щодо об’єктів конкурсу надає відділ економіки Липоводолинської райдержадміністрації. Довідки за телефоном: 51748. 

                   Конкурсний комітет