Районна газета

ПРО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

Ураховуючи оновлення законодавства у сфері публічних закупівель Сумською торгово-промисловою палатою проводяться навчання для членів тендерних комітетів, відповідальних осіб по допороговим закупівлям та учасників торгів у сфері публічних закупівель

Протягом багаторічного досвіду навчання у Сумській ТПП налагоджено комплексний підхід до висвітлення процедур публічних закупівель через теоретичну підготовку, практичну роботу із проблемними ситуаціями, забезпечення методичною літературою із оновленнями.

 Найближче навчання відбудеться 7-8 листопада 2016 року. На семінарах будуть розглянуті важливі питання сьогодення, а саме:

планування закупівель за новими правилами на 2017 рік; алгоритм оприлюднення додатка до річного плану;

внесення змін до річного плану та додатку, нові правила оприлюднення; закінчення та звіт по процедурам, розпочатим на початку 2016 року за Законом України «Про здійснення державних закупівель»;

проведення закупівель за Законом України «Про публічні закупівлі»; робота двох комітетів одночасно: комітету з конкурсних торгів та тендерного комітету;

внесення змін до договору про закупівлю відповідно до Закону; закупівля комунальних послуг на 2017 рік (коли розпочинати та оголошувати закупівлі). .

Вартість навчання за 1 людину - 990 грн. з ПДВ. По закінченню навчання учасники отримають сертифікати.

Тренінги проводить Білопільська Олександра Олександрівна, кандидат економічних наук, лектор семінарів з навчання та підвищення кваліфікації членів комітетів з конкурсних торгів, тендерних комітетів протягом 2 років.

Для реєстрації на участь у семінарах та отримання додаткової інформації необхідно звертатися у Сумську торгово-промислову палату, вул. Іллінська, 7/а, м. Суми, контактні телефони (0542) 77 07 67, (067)542 91 91 або на е-таіі: уезЗ@ссі.зиту.иа.

Сумською торгово-промисловою палатою також надається можливість інформаційно-консультаційного супроводу при проведенні тендерів та допорогових закупівель замовників, підготовку документації, протоколів, ЗВІТІВ.

Просимо довести вказану інформацію до відома розпорядників бюджетних коштів для використання в роботі.