Районна газета

ВЕБІНАР НА ТЕМУ СПРОЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ЕКСПОРТУ

Запрошення Укрексімбанку, Експортно-кредитного агентства та Офісу з просування експорту України (додається) про проведення 19 листопада 2020 року о 13:00 вебінару на тему «Спрощення доступу до кредитування для підтримки та розвитку експортного потенціалу, нарощування експортних можливостей та розширення можливостей виходу на нові ринки»

Під час вебінару будуть розглянуті практичні питання фінансування українського експорту, а також буде можливість отримати консультації з актуальних питань фінансування зовнішньоекономічної діяльності.

ПРО ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТІВ ЕНЕРГО-ЕФЕКТИВНОСТІ ТА ВІДНОВЛЮВАНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

Департамент агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації повідомляє, що на даний час Держенергоефективністьі проводить збір заявок на отримання допомоги від Фінсько-українського трастового фонду на реалізацію проектів енергоефективності та відновлюваної енергетики (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund)

Діяльність Трастового фонду в основному зосереджена на технічну допомогу, реалізацію демонстративних проектів, розробку проектно-кошторисної документації (поставка, будівництво та встановлення обладнання) для проектів у сферах енергоефективності та відновлюваної енергетики.

РОМАН ГРИЩЕНКО ІНВЕСТОРАМ: ВАШ УСПІХ СТАНЕ НАШИМ УСПІХОМ

Голова Сумської облдержадміністрації презентував турецьким інвесторам інвестиційний потенціал Сумщини

«Invest in Sumy Region now» − «Інвестуй у Сумську область зараз» – таку назву має презентація найбільш привабливих об’єктів регіону, яку продемонстрував інвесторам Роман Грищенко. Посадовець розповів про існування в області індустріальних (промислових) парків у Сумах, Шостці та Тростянці, на території яких інвестор може розпочати свою діяльність. Також він назвав підприємства, що вже сьогодні мають іноземні інвестиції. Зокрема, мова йшла про такі компанії, як ПрАТ «Технологія», ТОВ «ГуалаКложерс Україна» та ТОВ «ГуалаПак Україна», ПАТ «Фармак», ПАТ «Бель Шостка Україна», ПрАТ «Монделіз» тощо.

ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ФОНД СТАРТАПІВ

Український фонд стартапів започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів Україні, місією якого є підтримка інноваційних проектів та допомога найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії

Фонд надає фінансування у формі грантів, а не за рахунок участі в капіталі. Процес відбору стартапів для надання грантів відбувається на конкурсній основі: компанії оцінюються та обираються радою незалежних інвестиційних експертів.