Районна газета

ОБГОВОРЕННЯ РАЙОННОЇ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «ОСВІТА ЛИПОВОДОЛИНЩИНИ У 2017 – 2018 РОКАХ»

Відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводяться електронні консультації з громадськістю стосовно проекту Районної комплексної програми «Освіта Липоводолинщини у 2017 – 2018 роках».

Проект програми розроблено відділом освіти, молоді та спорту  Липоводолинської районної державної адміністрації.

Усі бажаючі до 13  березня  2017 року можуть надавати пропозиції до проекту Програми відділу освіти, молоді та спорту  Липоводолинської районної державної адміністрації (адреса: вул. Полтавська, 25   смт. Липова Долина,  Сумська область, 42500  тел. (05452) 5-17-72 або на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Результати проведення громадського обговорення проекту програми будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Липоводолинської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Проект Програми

Звіт  за результатами проведення електронних консультацій з громадськістю проекту  Районної комплексної програми «Освіта Липоводолинщини у 2017 – 2018 роках».