Районна газета

ОГОЛОШЕННЯ

ПУБЛІЧНЕ ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ЩОДО ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ

З 25 лютого 2020 року стартували публічні обговорення змін до Конституції України, які мають закріпити реформовану систему місцевого самоврядування та нову територіальну організацію влади, а також децентралізацію владних повноважень.

Над конституційним майбутнім місцевого самоврядування працюватимуть голови та депутати місцевих рад з усіх регіонів України, а також асоціацій органів місцевого самоврядування,  громадські організації спільно з народними депутатами,  урядовцями, представниками Офісу Президента, експертами Ради Європи та іншими міжнародними партнерами.

Запрошуємо зацікавлених представників громадськості долучитись до цього обговорення та до 13.03.2020 надавати свої пропозиції щодо проекту змін до Конституції України Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. за формою.

Контактні особи:

заступник начальника відділу регіонального економічного розвитку управління регіонального економічного розвитку Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації Кругляк Олександра Олександрівна, тел. (0542) 63-28-33.

начальник юридичного відділу апарату Сумської обласної державної адміністрації Калайдова Світлана Анатоліївна, тел. (0542) 63-13-42.

З іншими матеріалами щодо громадського обговорення проекту змін до Конституції України в частині децентралізації Ви можете ознайомитись на сайті «Децентралізація» за посиланням: https://decentralization.gov.ua/constitution

Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) розміщений на офіційному вебсайті Верховної Ради України за посиланням:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=67644