Районна газета

РОЗПОЧАВСЯ ПРОЦЕС ВИСУВАННЯ КАНДИДАТІВ НА ПЕРШИХ ВИБОРАХ В ОТГ

Із 27 травня цього року розпочався процес висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного голови на перших виборах в Липоводолинську селищну та Синівську сільську громади, призначених на 30 червня 2019 року

Синівською сільською та Липоводолинською селищною виборчими комісіями прийматимуться документи до 5 червня. А до 6 червня зазначені виборчі комісії прийматимуть рішення про реєстрацію або про відмову в реєстрації кандидатів.

ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ!

30 червня 2019 року в Липоводолинському районі відбудуться  перші місцеві вибори

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської райдержадміністрації звертається до усіх виборців Липоводолинської та Синівської об’єднаних територіальних громад: не залишайте перевірку своїх персональних даних на останній день! Якщо є сумніви — звертайтеся зараз!  Працівники відділу готові допомогти  вирішити усі питання, що стосуються Вашої особисто (чи  родичів) участі у перших місцевих виборах, виправити недоліки, які  помітили на президентських виборах.

ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ ЗАБОРОНЕНО РІШЕННЯМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВИБОРЧОЇ КОМІСІЇ

Центральна виборча комісія  України 29 листопада ухвалила рішення про припинення виборчого процесу з місцевих виборів в 10 областей України, у яких увели воєнний стан.
У ЦВК нагадали, що у Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях у період, на який уводять воєнний стан, було заплановано перші і додаткові місцеві вибори, а також проміжні та повторні місцеві вибори.

ПЕРЕВІРТЕ СЕБЕ У ДЕРЖАВНОМУ РЕЄСТРІ ВИБОРЦІВ

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборчих процесів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вдосконалюються технології та програмне забезпечення.

На основі поданих в установленому порядку документів працівники відділу ведення Державного реєстру районної державної адміністрації вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцем.