Районна газета

ВИСНОВОК "ПОЗИТИВНИЙ", РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПІДПИСАНО! ГРОМАДИ-УЧАСНИЦІ СИНІВСЬКОЇ ОТГ УЖЕ НА ФІНІШНІЙ ПРЯМІЙ

Голова Сумської обласної державної адміністрації Микола КЛОЧКО підписав Розпорядження про затвердження Висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень Синівської, Подільківської, Підставської та Капустинської сільських рад про добровільне об'єднання територіальних громад

Поява такого Результату, в першу чергу, обумовлена спільними зусиллями усіх чотирьох територіальних громад і їх очільників, які не побоялись довіритись одне одному і разом пройти нелегкий, але того вартий шлях. 

Підтримка громад у реалізації їх намірів - це той другий фактор, що сприяв отриманню позитивного висновку. Кожен член команди Сумського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного в рамках реалізації Програми "U-LEAD з Європою" та за підтримки Мінрегіону, протягом останніх місяців так чи інакше долучився до процесу створення Синівської сільської ОТГ. Віримо, що нова громада в силах реалізувати свої перспективи, стати спроможною і забезпечити сталий розвиток територій.
Високо-професійна, швидка, чітка та злагоджена робота по забезпеченню державної підтримки реформи децентралізації та територіальних громад - це опис тієї роботи, що була проведена Сумською ОДА під час підготовки та затвердження висновку про відповідність Конституції та законам України. Всього 2 робочі дні знадобились апарату ОДА для виконання своєї ролі в процедурі добровільного об'єднання громад.

А тепер, настав "час робити великі зміни" - остаточно об'єднуватись, обирати нових представників від нової громади та ПОСТІЙНО працювати на підвищенням спроможності місцевого самоврядування для належного задоволення потреб усіх мешканців громади.