Районна газета

ЗАБЕЗПЕЧЕНІСТЬ ЛІКАРСЬКИМИ ПРЕПАРАТАМИ ТА ВИРОБАМИ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В АПТЕЧНИХ ЗАКЛАДАХ РАЙОНУ СТАНОВИТЬ 95,0 – 98,0%

Про це проінформувала учасників колегії райдержадміністрації головний лікар комунального некомерційного підприємства «Липоводолинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Віталіна ОЛІЙНИК

Забезпечення сільського населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення в аптечних пунктах амбулаторій загальної практики та сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктах - є одним з напрямків роботи медичних працівників структурних підрозділів КНП «Липоводолинський районний ЦПМСД».

В тих закладах охорони здоров’я району, де функціонують аптечні пункти, реалізація лікарських засобів проводиться медичними працівниками на підставі заключених угод з аптечними закладами. Основою задачею аптечних пунктів є продаж населенню лікарських засобів, виробів медичного призначення, а саме предметів санітарії, гігієни, догляду за хворим, лікарських трав, перев’язувальних матеріалів та інше.

Забезпечення жителів району лікарськими засобами та виробами медичного призначення проводиться за укладеними договорами з ФОП «Дудченко О.Ф.», ФОП Колесник (с. Вільшана), ТОВ «Торговий дім «Медсвіт» (м. Лебедин), ФОП «Глущенко В.Д.», ПП «Добродія».

Забезпеченість лікарськими препаратами та виробами медичного призначення в аптечних закладах становить 95,0 – 98,0%.