Районна газета

Розвиток підприємництва

 оновлено 30.08.2019

Нормативно-правова база з питань розвитку та підтримки підприємництва

Перелік вільних виробничих потужностей, об'єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, соціальної сфери, водних ресурсів та земельних ділянок, які можуть бути продані або передані суб'єктам підприємництва для здійснення виробничої діяльності по Липоводолинському району

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на   2017-2020 роки 

Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки

Про  внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки (від 15.08.2018)

Про внесення змін до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2017-2020 роки (від 14.11.2018)

Програма розвитку малого та середнього підприємництва в Липоводолинському районі на 2015-2016 роки

ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА СУМЩИНИ МАЮТЬ ЗМОГУ ДІЗНАТИСЯ ПРО СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПІДВИЩЕННЯ ВЛАСНОЇ КОНКУРЕТНОСПРОМОЖНОСТІ

Захід, що відбудеться 14 листопада у виставковому центрі «Іллінський»,  буде сфокусований на цифровій трансформації промисловості, стимулюванні експорту, старт-спеціалізації, кластеризації та ресурсоефективності виробництва

Сумська торгово-промислова палата запрошує промислові підприємства області долучитись до регіональної дискусії промисловців Сумщини, що відбудеться в рамках Другого українського індустріального тижня (ДУІТ).

НА СУМЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ-ВИСТАВКА «МЕБЛІ. ІНТЕР’ЄР. ДИЗАЙН»

Власників, керівників та менеджерів малих і середніх меблевих підприємств, а також підприємств, що займаються виготовленням та дизайном предметів інтер’єру запрошують на форум-виставку «Меблі. Інтер’єр. Дизайн», що відбудеться 25-26 жовтня в Конгрес-центрі СумДУ

Виставку-форум організовано сумським Центром інформаційної підтримки бізнесу за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

ПІДПРИЄМЦІВ РАЙОНУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРАКТИЧНОМУ ТРЕНІНГУ «ОСНОВИ ЦИФРОВОГО МАРКЕТИНГУ»

Практичний тренінг «Основи digital/цифрового маркетингу» відбудеться 21-22 вересня 2019 року за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Конгрес-центр СумДУ)

Тренінг розрахований для власників, менеджерів та спеціалістів мікро-, малого та середнього бізнесу, які цікавляться питаннями просування власної продукції шляхом використання цифрових каналів.

Участь у тренінгу за попередньої реєстрації: https://form.jotformeu.com/91963453324359

ФОРУМ БІЗНЕС- І ІТ-ЛІДЕРІВ

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 року

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).