Районна газета

ЖУРНАЛІСТИ СУМЩИНИ ОТРИМАЛИ ВРАЖЕННЯ І НАГОРОДИ ВІД ВІЙСЬКОВИХ

На полігоні оперативного командування «Захід», що на Рівненщині, проходять бойове злагодження частини Збройних Сил України. Сюди ж запросили і журналістів, які беруть участь у медіа-проекті «Реформована преса – Українській Армії»

Найчисленнішою виявилася делегація з Сумщини і це цілком закономірно, адже саме реформовані газети нашої області підтримали спільну ініціативу прес-офіцерів та головного консультанта департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександра БУХТАТОГО щодо випуску газет для військових частин.

«Сумські журналісти – перші не тільки на полігоні, а й у серцях наших військових, - зазначив Олександр БУХТАТИЙ. – Адже вони перші розпочали медіа-волонтерську акцію «Реформована преса – Українській Армії» і перші почали допомагати 24 бригаді випускати їх бригадну, можна сказати, фронтову газету «Залізна воля». Мабуть вперше в історії України прес-офіцери були відзначені державними нагородами».

З квітня по червень на Сумщині віддрукували 4 примірники газети «Залізна воля» і відправили її на передову, в Луганську область бійцям 24 Залізної бригади.

Дії сумських журналістів підтримали колеги з Рівненщини та Чернігівщини. І сьогодні вже 4 частини можуть читати якісно віддруковані примірники своїх видань.

Командувач ОК «Захід», генерал-майор Олександр Павлюк подякував журналістам за підтримку військових, а тих, хто першим долучився до проекту і зробив найбільший внесок у розвиток військової преси, нагородив відзнаками командування ОК «Захід». Серед трьох нагороджених редакторів – головний редактор газети «Білопільщина», голова Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини Наталія Калініченко.

«Це найприємніша для мене нагорода, бо отримати військову відзнаку під час війни – це особлива честь, – говорить Наталія Калініченко. – У цій нагороді – частка роботи всіх редакторів Сумщини, які підтримують наш проект, військових, які фактично самі роблять газети, а ми лише допомагаємо їм. Наш проект не був би можливий без підтримки керівництва області й особисто голови облдержадміністрації Миколи Клочка та головного консультанта Департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента України Олександра Бухтатого. Сумська обласна адміністрація нам дуже допомогла організувати цю поїздку, за що велика подяка від усіх журналістів.

На полігоні журналісти із Сумщини не лише спілкувалися з колегами з інших областей, прес-офіцерами військових частин, військовими, а ще й самі спробували як-то воно бути військовими, тримати в руках справжню зброю.