Районна газета

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Соціальні працівники Липоводолинщини, які обслуговують одиноких людей старшого віку в селах району за місцем проживання, отримали  31 новенький велосипед. Вони запевняють, що з новим транспортом працюватиметься краще

Вручення велосипедів відбулося біля приміщення територіального центру соціального обслуговування. Привітати колектив соціальних працівників, хай з невеликою, але приємною подією, завітали представники районної влади.Вітала гостей на правах господаря, директор територіального центру соціального обслуговування Валентина Хекало.

Нелегка робота працівників соціальної сфери. Будь якої пори року та незважаючи на погодні умови, вони самовіддано та з почуттям милосердя приходять до своїх підопічних.

Розуміючи важливість моменту, Липоводолинська районна рада та райдержадміністрація в районному бюджеті передбачили кошти в сумі 64 тисячі гривень на закупку велотранспорту, з метою створення належних умов праці соціальним працівникам.

З огляду на розгалудженість мережі населених пунктів, соціальним працівникам не легко своєчасно дістатися в найвіддаленіші кутки району. Своїм чуйним ставленням до людей похилого віку, ми даємо приклад підростаючому поколінню та виховуємо в них почуття відповідальності. Люди, які потребують соціальної допомоги, не лише отримують ті чи інші послуги, але й радіють простому спілкуванню та розумінню того, що комусь потрібні.

«Обійти тих, хто потребує нашої допомоги, нелегко, а велосипедом буде швидше» - зазначила Валентина Хекало.

Питання підвищення якості соціальних послуг набуває усе більшого значення та більш практичних підходів до вирішення. Адже одним із пріоритетних напрямів роботи територіального центру є максимальне наближення соціальних послуг до мешканців сільських громад, посилення адресної соціальної допомоги громадянам, які опинилися в складних обставинах, щоб життя таких людей було гідним. Необхідно й надалі продовжувати цю добру справу, зазначили в своїх виступах керівники району Іван Яременко та Віктор Литвиненко.

На даний час загальна кількість соціальних працівників становить 65 чоловік, які закріплені за всіма сільськими  радами та надають соціальні послуги на території району, де проживають.

 «Хочу подякувати соціальним працівникам за те, що часто ставите інтереси людей вище особистих, за Вашу добродушливість, терпіння та наснагу»  - говорить Іван Яременко.