Районна газета

ЛИПОВОДОЛИНЩИНУ ВІДВІДАЛА ПОМІЧНИК НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Липоводолинський район відвідала Олена Беркут – помічник народного депутата України Миколи Лаврика

Разом із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Грицаєм Олена Беркут відвідала села Капустинці, Саї, Беєво та Суха Грунь.

З головою Саївської сільської ради Григорієм Валюхом посадовці оглянули встановлений на території навчально-виховного комплексу дитячий майданчик, який був придбаний за сприяння народного депутата України Миколи Лаврика.

Також посадовці завітали до Капустинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, для якої придбано меблеву стінку для книг на суму 13,3 тис.грн. та в дитячий садочок «Журавлик». Для вихованців дошкільного закладу придбано двоповерхові ліжка на суму 20 тис.грн. Також ігрову меблеву стінку закуплено і для дитячого садочка в селі Суха Грунь на суму 32,2 тис.грн. Всі кошти, за які було покращено матеріальну базу навчальних закладів, було виділено за сприяння народного депутата України Миколи Лаврика.

Також під час візиту Олени Беркут до Капустинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Саївського та Беївського навчально-виховних комплексів, дошкільних закладів в селах Капустинці та Суха Грунь, з їх керівниками відбулась розмова про діяльність закладів, визначені проблемні питання, що потребують першочергового вирішення.

Не залишились поза увагою посадовців амбулаторії в селах Капустинці та Беєво й фельдшерсько-акушерський пункт в селі Суха Грунь. Вони зустрілися з лікарями, які розповіли про роботу закладів охорони здоров’я та звернулися з проханням про допомогу в придбанні холодильників для зберігання лікарських препаратів.

Олена Беркут наголосила, що Микола Лаврик і в подальшому буде підтримувати громади Липоводолинського району, а тому жителі району завжди можуть звертатися зі своїми нагальними питаннями до депутата і до неї, як його помічника.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Грицай подякував Олені Беркут за увагу та значну допомогу нашому району у вирішенні нагальних проблем.