Районна газета

НАЦРАДА З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ ВІДЗНАЧИЛА КЕРІВНИКА АПАРАТУ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дмитра ЖИВИЦЬКОГО нагороджено Почесною грамотою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Відзнаку за сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток радіопростору Сумщини куратору питань інформаційного простору області вручив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час апаратної наради.

У 2017 році в області було створено робочу групу з питань розвитку інформаційного простору, інформаційної безпеки та прорахунку частот на телерадіомовлення для Сумської області, яку очолив Дмитро Живицький, та проведено низку заходів.

Зокрема з огляду на тенденцію до стрімкого скорочення мережі проводового мовлення область бере активну участь у реалізації проекту «Радіо громад», ініційованого Національною радою. Місто Ромни вже отримало радіочастоту для розбудови власної мережі ФМ-мовлення, керівництво Глухівської радіокомпанії подало необхідний пакет документів на прорахування частот. З метою реалізації проекту «Радіо громад» в області було проведено відеопрезентацію зазначеного проекту, а також навчальний семінар на базі Філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція», у якому взяли участь зацікавлені керівники районів, ОТГ, міст, місцевих радіокомпаній.

З урахуванням наближення термінів переходу українського телебачення на цифровий формат з відімкненням аналового мовлення, облдержадміністрацією було проведено роботу щодо визначення в області кількості громадян пільгових категорій, які потребують забезпечення пристроями для отримання цифрового телевізійного сигналу. Опрацьовані результати дозволять прорахувати фінансові витрати на зазначені цілі.