Районна газета

ОЙ, МАСЛЯНА !

Це свято є одним із найулюбленіших для українців, адже воно асоціюється не лише із варениками та млинцями, а й із приходом весни, яка вже з дня на день завітає до нас

Цьогоріч Масляна в Липовій Долині пройшла на славу - яскравий концерт, курені із щедрими українськими стравами,торговельні точки,  де можна все придбати, лотерея, перетягування канату та стрибки в мішках, поле чудес, перегони на санчатах та змагання з поїдання млинців,  колесо бажань та веселі конкурси зібрали на площі Соборній жителів та гостей селища.

З Масляною всіх присутніх на святі привітав  селищний голова Сергій Нищета. Липоводолинців розважали: народний аматорський театр «Фантазія» та народний вокальний ансамбль «Світанок» комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури», вокальні ансамблі «Вечірні роси» Русанівського сільського будинку культури, «Мелодія» Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування, «Веселухи» Підставського сільського клубу, жіночий ансамбль  Саївського сільського будинку культури, дует із Синівського професійного аграрного ліцею та солісти Олександр Гришин, Валентина Кулинич, Катерина Яременко, Оксана Залізняк. Своїми запальними виступами аматори мистецтва створювали святковий настрій всім присутнім. Їх жартівливі й веселі пісні глядачі зустрічали бурхливими оплесками.

Паралельно із виступами аматорів сцени і гуляннями були представлення традиційних страв Масляної організаціями та установами селища. На завершення свята всі учасники  отримали Дипломи та грошові подарунки в різноманітних номінаціях.   

Кажуть, як пройде Масляний тиждень, таким буде і весь рік. Смачно і весело пройшла  Масляна. Це свято принесло море позитивних емоцій і усмішок, а вони, як відомо, продовжують життя.