Районна газета

ЛИПОВОДОЛИНСЬКІ ШКОЛЯРІ ПОЄДНУВАЛИ СПОРТ ТА ТУРИЗМ

Вже стало доброю традицією для учнівських команд закладів загальної середньої освіти району в середині травня зустрічатися в урочищі Високе, що в селищі Липова Долина, щоб позмагатися у туристичних, географічних, спортивних навичках

Цьогоріч ця подія припала на 15 травня. Учнівська молодь зібралася на районний туристичний зліт – захід, що можна по праву назвати одним з  найулюбленіших серед них.

Майже пів сотні учасників  туристичного свята вітали «зі стартом» завідувач  районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації  Юлія  ШАПРАН та директор районного Будинку для дітей та юнацтва Світлана БУЛГАКОВА, бажаючи їм спортивної витримки, дружніх відносин, хорошого настрою та гарного відпочинку.

В програму заліку зльоту увійшли командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» та конкурсна програма: в’язання туристських вузлів,  долання перешкод купини та жердини, перенесення «потерпілого» на ношах.

За підсумками залікових змагань першість  вибороли учнівські команди: Байрацького навчально-виховного комплексу (І загальнокомандне місце), Беївського навчально-виховного комплексу (ІІ загальнокомандне місце) та Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (ІІІ загальнокомандне місце).

Переможці та призери отримали грамоти від організаторів дійства.

Попереду учнівську молодь чекає літо, відпочинок після навчального року, а команду Байрацького НВК – участь в обласному етапі змагань з техніки туризму, що відбудеться в кінці червня в с. Зелений Гай Сумського району.

Тож бажаємо їм вдалого виступу!