Районна газета

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я В ОЗДОРОВЧОМУ ТАБОРІ

«Здоровим бути круто», - під таким девізом пройшов день здоров’я в оздоровчому таборі «Сонечко» Капустинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Розпочався він традиційною зарядкою, яка надала  сили і  бадьорості на цілий день. Після смачного сніданку діти зустрілися з медичною сестрою Аллою СУПРУН, яка розповіла про те, як необхідно поводитись, щоб уникнути укусів кліщів,  навчила дітей як правильно надавати  першу допомогу при укусах комах та змій, а також при отруєннях грибами. Також Алла Сергіївна розповіла про користь та шкоду, яку  може завдати сонце та як потрібно поводитися при тепловому та сонячному ударах.

Про те, що рух – це здоров’я – знають усі. Тому наступним етапом  у проведенні Дня здоров’я були веселі старти. Команди «Смайлики» і «Веселка» були дуже активними і впевнено намагалися   вибороти перемогу. Та все ж за підрахунками першість отримала команда «Веселка».

Під час проведення аукціону знань «Будьте здорові» діти згадали правила безпечної поведінки в природі , вдома , на проїжджій частині.

А на завершення було проведено виставку малюнків «Корисним звичкам – Так!, шкідливим звичкам – Ні!».

Ось і закінчився ще один день у таборі. Сповнені сил і здоров’я, діти поверталися додому.