Районна газета

ЯК ПЕРЕЙТИ НА ЦИФРОВЕ ЕФІРНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

В Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового DVB-T2

Перехід до цифрового телебачення в Сумській області має відбутися  31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен. Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість безоплатного прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: 0-800-301-501 (безоплатно для жителів Сумської області) та (0542) 66-33-77.

Презентація "ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВОГО МОВЛЕННЯ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ"

Інформаційні ролики щодо вимкнення аналогового та переходу на цифрове телебачення, що відповідають вимогам соціальної реклами, розміщено на сайті Національної ради за посиланнями: відео 1відео 2, відео 3.

Інформаційний матеріал:  Основні запитання-відповіді щодо переходу на цифрове телебачення