Районна газета

ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ ТА 27-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня Україна відзначатиме головне державне свято — День Незалежності. Аби його святкування в нашому районі пройшло гідно і організовано — підготовку до цього дня розпочато заздалегідь

9 серпня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира ГРИЦАЯ відбулося засідання організаційного комітету з підготовки до проведення Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці Незалежності України.

В ході засідання було обговорено план  проведення урочистостей щодо відзначення цих державних свят.

Зокрема, 23 серпня заплановано провести урочисте підняття Державного Прапора України, вшанування пам’яті героїв, які віддали життя за незалежність України, покладання квітів.

24 серпня за участі керівництва району, селищного та сільських голів, трудових колективів установ та організацій району відбудеться урочиста хода в національному одязі, покладання квітів до пам’ятників. Продовжиться свято у парку «Козацький», в якому відбудуться святкові заходи. Програма розрахована на різновікові категорії населення. Традиційно відбудуться конкурси, спортивні змагання з волейболу, гри в шахи та шахмати, патріотичний боді-арт для юних мешканців Липоводолинщини та інше. Також, на базі комунального закладу «Липоводолинська спеціалізовані школа І-ІІІ ступенів» відбудуться змагання за кубок району з міні-футболу серед команд-ветеранів.

Обговорено організаційні заходи щодо благоустрою селища, забезпечення охорони правопорядку, безпеки руху та медичного супроводу в місцях проведення масових заходів.

Підводячи підсумки, було підкреслено, що всім виконавцям потрібно докласти максимум зусиль для належного відзначення в районі державних свят, залучивши до активної участі в заходах жителів району, активну та творчу молодь, громадськість.