Районна газета

ЩЕПЛЕННЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН – ЄДИНИЙ НАДІЙНИЙ МЕТОД БОРОТЬБИ ЗІ СКАЗОМ

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Липоводолинського районного управління Держпродспроживслужби в Сумській області Віталій БІЛОЦЕРКІВСЬКИЙ на апаратній нараді райдержадміністрації

Ситуація на території району щодо вакцинації домашніх тварин залишається невтішною. На даний час субвенція коштів згідно розробленої Програми на рахунок Липоводолинської районної державної лікарні ветеринарної медецини ненадходила, вакцина не закуплена і ВРХ приватного сектору не привита. Це створює напружену ситуацію в проведенні профілактичних заходів захворювання на сказ на території Липоводолинського району.

Власники домашніх тварин необхідно сплатити близько 20 грн. аби вакцинувати своїх тварин. Ця мізерна сума може вберегти людей та їх домашніх тварин від страшної хвороби, яка закінчується летально.

На жаль, велика частка господарів відмовляється від вакцинації. Люди, напевно, не розуміють, що цим наражають на смертельну небезпеку себе, своїх дітей, знайомих. Ситуація ускладнюється і тим, що у нас є таке явище, як бездомні тварини, вірогідність контакту яких з хворими дикими тваринами дуже висока.

Голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО наголосив на негайному вирішенні даного питання. Працівникам районного управління Держпродспоживслужби спільно з головами селищної та сільських провести інформаційно роз’яснюючу роботу серед населення щодо необхідності вакцинації.