Районна газета

ЇХ ПОКЛИКАННЯ – СЛУЖИТИ ЛЮДЯМ

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери

З нагоди свята у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочисті збори працівників Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування. На святкування прибули голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО та заступник голови районної ради Олександр КЛЬОП.

Очільник району вітаючи працівників соціальної сфери зі святом зазначив:

«Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи  руку допомоги тим, хто цього потребує.

Сьогодні ми вітаємо вас з професійним святом, а тому всі теплі слова і побажання для вас. Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію. Бажаю вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту».

Іван ЯРЕМЕНКО вручив директору Липоводолинського територіального центру соціального обслуговування Валентині ХЕКАЛО подяку Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення  Верховної Ради України. Також спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено кращих працівників соціальної сфери.