Районна газета

НАВЧАЛИСЯ БДЖОЛЯРІ РАЙОНУ ЩОДО ПОПЕРЕДЖЕННЯ ОТРУЄНЬ ТА ХВОРОБ БДЖІЛ

В районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання з питань попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл за участі  селищного та сільських голів, представників агроформувань різних форм власності, бджолярів району, засобів масової інформації

На зібранні висвітлено питання законодавчої бази в галузі бджільництва та дотримання діючих законів та підзаконних нормативно-правових актів. Наголошено про відповідальність в разі невиконання. Обговорено план дій, направлений на упередження фактів отруєння бджіл пестицидами, а також план дій у випадку отруєння бджіл агрохімікатами.

Поставлено за мету  продовжувати проводити широку просвітницько-інформаційну роботу, особливо серед аграріїв– керівників та одноосібників, які проводять обробіток землі.                                                                 

З усіх цих питань виступили доповідачі, серед яких:начальник Липоводолинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Оксана ЛЮБЧЕНКО, головний спеціаліст управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр ДЯЧЕНКО.