Районна газета

ДО 17 КВІТНЯ КОЖЕН ВИБОРЕЦЬ МАЄ ОТРИМАТИ ІМЕННЕ ЗАПРОШЕННЯ

 

17 квітня – відведений законодавством термін для отримання виборцями іменного запрошення на повторне голосування з чергових виборів Президента України 21 квітня 2019 року.

Якщо до цієї дати воно так і не надійшло (чи містить неточності), то виборцям необхідно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації  або ж до дільничної виборчої комісії. При собі потрібно мати паспорт громадянина України.

 

Іменні запрошення виготовляються відділами ведення Державного реєстру виборців і до 15 квітня будуть передані дільничним виборчим комісіям. В Липоводолинському районі утворено 24 звичайні виборчі дільниці та 1 спеціальна виборча дільниця в центральній районній лікарні.

Виборці, які постійно нездатні пересуватися самостійно, мають отримати іменні запрошення з відміткою про можливість голосування за місцем перебування. Відповідні відомості кожного місяця подаються відділу ведення Державного реєстру виборців центральною районною лікарнею,  територіальним центром соціального обслуговування, Синівським будинком-інтернатом, сільськими, селищною радами. Людям не потрібно подавати додаткові заяви до дільничної виборчої комісії.

Інші ж виборці, які за віком, станом здоров’я не зможуть самостійно прибути на дільницю для голосування, мають змогу до 20 години 19 квітня подати до дільничної виборчої комісії поштою або через інших осіб власноручно написану заяву з проханням забезпечити голосування за місцем перебування (до заяви додається довідка медичної установи про стан здоров’я).