Районна газета

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Вже 14-тий рік поспіль благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» збирає кошти для закупівлі обладнання у обласні дитячі лікарні країни. Липоводолинці не лишаються осторонь доброї справи і теж допомагають, хто чим може

З 01 по 30 квітня волонтери здійснювали збір коштів для  придбання кардіологічного обладнання для Сумської обласної дитячої клінічної лікарні в спеціальні скриньки та кожному, хто долучався до акції дарували логотип фонду – червоне сердечко.

Найбільш активними у 2019 році визначено волонтерів Московського навчально-виховного комплексу, які зібрали кошти в розмірі - 1137 тис. гривень, Лучанської філії комунального закладу Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – 1028 тис.гривень та Русанівського навчально-виховного комплексу – 910 гривень.

Загалом було зібрано кошти в сумі 10300 тис. гривень, які були перераховані на єдиний банківський рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».

Висловлюємо щиру вдячність усім небайдужим жителям району за віру в добру справу, чуйність та безкорисність, підтримку дітей, що потребують вашої допомоги!