Районна газета

У 2019 РОЦІ НА РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ У СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ З ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ ПЕРЕДБАЧЕНО 573,3 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

З них на поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 229,3 млн. гривень, поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення – 229,3 млн. гривень та поточний середній ремонт вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 114,7 млн. гривень

Як доповів тимчасово виконуючому обов’язки голови облдержадміністрації Вадиму АКПЄРОВУ начальник обласного управління інфраструктури Володимир ДУДЧЕНКО, у 2019 році виконати поточний середній ремонт планується на 39 автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, 51 вулиці і дорозі комунальної власності у населених пунктах Сумської області.

Вадим Акпеєров закликав всіх відповідальних осіб, органи місцевого самоврядування оперативно провести тендери та за час літнього періоду відремонтувати якомога більше доріг: «У Сумській області відсоток виконання ремонту автомобільних доріг має бути близький до 100%».

Станом на 10.05.2019 оголошено тендери на виконання ремонтних робіт на усіх автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, по 7 об’єктах тендери відбулися, розпочато процес укладання договорів. Ще по 15 об’єктах тендери відбудуться у поточному місяці.

Напрями використання коштів субвенції з державного бюджету у 2019 році та перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.04.2019 № 236-ОД.

За рахунок коштів митного експерименту в сумі 25,9 млн. гривень у   2019 році планується проведення капітального і поточного середнього ремонту на 11 об’єктах, у тому числі на автомобільних дорогах Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, Т-19-07 Шостка – Кролевець (ремонт мостових переходів), Т-25-03 Вільне – Кролевець та інших.

Також Володимир Дудченко зазначив, що за рахунок коштів державного бюджету на автомобільних дорогах загального користування державного значення у 2019 році планується виконати ремонтних робіт на суму 503,2 млн. гривень, зокрема на автомобільних дорогах Н-07 Київ – Суми – Юнаківка, Р-62 КПП «Миколаївка» – Семенівка – Новгород-Сіверський – Глухів – КПП Катеринівка» та мостовому переході на автомобільній дорозі Н-12 Суми – Полтава у селі Климентове.

Тимчасово-виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Вадим Акпєров надав доручення відповідному структурному підрозділу забезпечити організацію та вчасність проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у відповідності до затвердженого переліку.

Зазначимо, що станом на 01.01.2019 мережа автомобільних доріг загального користування у Сумській області складає 7,2 тис. кілометрів, з них дороги державного значення – 2,1 тис. кілометрів (29,2%), місцевого значення – 5,1 тис. кілометрів (70,8%).