Районна газета

НА СУМЩИНІ ГОВОРИЛИ ПРО СМАРТ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ

У Сумах учасники засідання «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу і науки» займалися пошуком кращих рішень для конкретного розвитку регіонів, зокрема, розвитку інновацій, кластерів, технопарків та бізнес-інкубаторів на Сумщині

Виступаючи на засіданні, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зазначив, що Сумщина хоче бути в лідерах щодо смарт спеціалізації та цифровізації, й іншого шляху у нас немає.

«Ми можемо бути успішними в цьому напрямку, адже у Сумській області конструктивно співпрацюють влада, бізнес, наука і громадськість, – зазначив посадовець. – Більше того, в нашій області місцеві університети є рушіями змін, у тому числі й у напрямку смарт спеціалізації». 

Довідково За словами представника Українського інституту міжнародної політики Ростислава ТОМЕНЧУКА, смарт спеціалізація – це інноваційна система розумних рішень, розроблена ЄС для формування регіональної спроможності і розвитку соціально-економічного потенціалу. Смарт спеціалізація об’єднує промислову, освітню та інноваційну галузі для визначення пріоритетних завдань в кожному регіоні.