Районна газета

ПРО ПРОВЕДЕНІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ, РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ В РАЙОНІ ГОВОРИЛИ НА РОЗШИРЕНІЙ АПАРАТНІЙ НАРАДІ

В приміщенні Липоводолинської районної державної адміністрації відбулась розширена апаратна нарада, яку провів голова райдержадміністрації Іван ЯРЕМЕНКО

Розпочалась нарада з нагородження грамотами переможців районної спартакіади серед державних службовців.

Першим питанням порядку денного наради стало обговорення  підсумків проведення перших місцевих виборів у Липоводолинському районі.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Людмила ЧАЙКА відмітила, що місцеві вибори 30 червня на території району відбулися на належному організаційному рівні, усі виборчі дільниці у Липоводолинському районі відкрилися вчасно.

Проаналізовано результати місцевих виборів кандидатів у депутати та голів Липоводолинської та Синівської об’єднаних територіальних громад. Явка на виборчих дільницях району склала  по Липоводолинській ОТГ – 50,1 %, по Синівській – 64,3%.

Про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Колядинецької сільської ради доповіла секретар сільської ради Юлія ГРИЩЕНКО. Загалом за 6 місяців 2019 року до Колядинецької сільської ради надійшло 104 звернення громадян. За підсумками їх розгляду, по 75 зверненнях прийнято позитивні рішення, а по 29 – надано роз’яснення.

Про стан забезпечення охорони громадського порядку та дорожнього руху на території Липоводолинського району доповіла начальник сектору превенції Липоводолинстького відділення поліції Роменського ВП Головного Управління Національної поліції в Сумській області Вероніка ВАРГА. Вона запропонувала очільникам сільських рад в рамках подальшої співпраці, сприяти у виборі кандидатів на заміщення вакантних посад у Липоводолинському відділенні поліції.

За підсумками апаратної наради були надані відповідні доручення.