Районна газета

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Відбулось чергове засідання комісії районної державної адміністрації з питань соціального захисту, яку очолює  заступник голови райдержадміністрації  Володимир ГРИЦАЙ

В роботі комісії взяли участь начальник та фахівці управління  соціального захисту населення, директор районного   територіального центру соціального обслуговування, фахівці державної служби зайнятості та районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Розглянуто 11 звернень громадян, з яких два по питанню призначення  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям виходячи з конкретних обставин, що склалися безпосередньо в кожній окремій сім’ї та 9 на призначення житлової субсидії.

Переважна чисельність звернень – це прохання надати державну соціальну допомогу  в разі, коли  працездатні члени родини не працюють та не стоять на обліку в державній службі зайнятості, як шукаючі роботу, а житлової субсидії в разі  фактичного не проживання за місцем реєстрації.

За результатами розгляду восьми родинам прийнято позитивне рішення на призначення житлової субсидії, одній відмовлено, а також одне відмовлення по наданню  допомоги малозабезпеченим сім’ям.