Районна газета

У ЛИПОВІЙ ДОЛИНІ ВІДКРИТО ОНОВЛЕНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Наприкінці 2019 року в Липовій Долині відкрили оновлений сервісний центр Пенсійного фонду України. Оновлений сервісний центр є частиною проєкту ВІДКРИТИЙ ПЕНСІЙНИЙ ПРОСТІР – нової філософії змін у наданні пенсійних послуг. Понад 5 тисяч пенсіонерів району отримуватимуть послуги з пенсійних питань у комфортних умовах

Відокремлена зала очікування обладнана місцями для сидіння, місцем для оформлення документів, інформаційними стендами, роздатковими матеріалами, кулером та монітором, на якому транслюються ролики на пенсійну тематику, в зонах очікування та прийому - нові меблі та сучасна техніка.  Для зручності відвідувачів з обмеженими можливостями вхід облаштований кнопкою виклику спеціаліста та табличками з шрифтом Брайля.

Працівники Липоводолинського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області докладають зусиль, щоб відвідувачі відчули якість обслуговування та переконалися, що Пенсійний фонд близький до людей та працює саме для них.

Липоводолинський відділ обслуговування громадян працює з понеділка по четвер з 8 до 1715 години, у п’ятницю з 8 до 16 00 години, без перерв. Отримати інформацію з питань пенсійного законодавства також можна за номером (05452) 5-19-44, або скориставшись засобами Веб-порталу Пенсійного фонду України.