Районна газета

ІВАН ЯРЕМЕНКО: «ТІЛЬКИ ОСОБИСТОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ КОЖНОГО ЗМОЖЕМО ВПОРАТИСЯ З КОРОНАВІРУСОМ»

Такими словами голова Липоводолинської райдержадміністрації звернувся до жителів Липоводолинщини

«Дотримуйтеся заходів, що розроблені та затверджені Міністерством охорони здоров’я України. Це маски, дезінфекція та соціальна дистанція, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону,  своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників. Прошу всіх бути сумлінними та з відповідальністю ставитися до простих правил епідемічної безпеки"

Шановні жителі Липоводолинщини!

Вже третій день поспіль в Україні фіксуються антирекорди за кількістю хворих на COVID-19.

Така ситуація склалася у зв’язку з ігноруванням громадянами рекомендацій щодо дотримання карантинних заходів. Пом’якшення карантину для людей,  призвели до того, що вони перестали його дотримуватись зовсім.

Тільки особистою відповідальністю кожного, самоорганізацією та злагодженістю дій ми з вами зможемо впоратись з небезпечним вірусом, вберегти від нього себе та своїх рідних.

Дотримуйтеся заходів, що розроблені та затверджені Міністерством охорони здоров’я України. Це маски, дезінфекція та соціальна дистанція, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону,  своєчасно звертайтеся за допомогою до медичних працівників. Прошу всіх бути сумлінними та з відповідальністю ставитися до простих правил епідемічної безпеки

Бережіть себе і своїх близьких. Лише так ми зможемо подолати цю пандемію.

З повагою голова Липоводолинської райдержадміністрації        Іван ЯРЕМЕНКО