Районна газета

ВІТАННЯ ОЧІЛЬНИКА РАЙОНУ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Голова Липоводолинської районної державної адміністрації Іван ЯРЕМЕНКО привітав жителів району з Днем Конституції України

«Від щирого серця бажаю вам добробуту, процвітання та світлого майбутнього усій Україні й кожному громадянину, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення»

Шановні липоводолинці!

Щиро вітаю Вас з Днем Конституції України - одним із найвизначніших державних свят.

Відзначаючи День Конституції, ми усвідомлюємо головний закон країни як основу сильної держави і гарантію національної злагоди. Конституція  визначила  найціннішими  життя  людини,  її  здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця – поважати Конституцію й неухильно дотримуватися її принципів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як демократичної держави, рівноправної зі світовою спільнотою.

Пам’ятаймо, держава – це не лише чиновники і депутати, держава – це весь народ, кожен з нас. Тому будьмо мудрими, сильними й гідними громадянами своєї держави. І нехай непорушними будуть головні принципи Конституції – народовладдя, гуманізм та законність.

Тож, від щирого серця бажаю вам добробуту, процвітання та світлого майбутнього усій Україні й кожному громадянину, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення. Мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. Нехай свято відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

З повагою,

голова Липоводолинської районної державної адміністрації    Іван Яременко