Районна газета

ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДНЯ КОЗАЦТВА ТА ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких. Вони поєднують в собі День захисника України, День Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, прийміть найщиріші вітання з цими святами

Це свято всіх, хто любить Україну, хто тілом і душею відчув свою відповідальність і причетність до оборони Вітчизни.

Вітаю справжніх героїв України — учасників антитерористичної операції, учасників війни за нашу незалежність, волонтерів та кожного липоводолинця.

 

Ваш подвиг, дорогі захисники, – це велична правда історії, це постійна школа виховання молоді, яка присвятила себе служінню справі збереження миру у своїй країні. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної людини , яскраве свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Цей день – знаменна подія для кожного, хто в той чи інший час віддав свої здоров’я, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Ми пишаємося своїми земляками, які проявляли і проявляють мужність, відвагу, патріотизм. Ви є, і залишаєтесь прикладом для підростаючого покоління.
Нехай це свято додасть всім  енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у оборонну міць нашої держави та сприятиме подальшому зміцненню патріотичного духу українців.

Бажаю вам здоров'я, стійкості та бадьорості духу, родинної злагоди та достатку, радості й добра! Хай рідна домівка  завжди буде надійним тилом, а  небо над нашою Україною – завжди мирним!

З повагою 

Голова Липоводолинської районної державної адміністрації                         Іван ЯРЕМЕНКО